De juryleden die wij voor elke ronde selecteren hebben zich al geruime tijd Internationaal bewezen in de bruidsfotografie. Hierdoor weten zij heel goed wat een goede bruidsfoto onderscheidt van een leuke bruidsfoto. Er zal onder andere gelet worden op: impact, emotie, sfeer, bijzonderheid, gebruik van licht, compositie en nabewerking. 

 

Hoe wordt er beoordeeld?

Alle inzendingen worden anoniem beoordeeld, dus de naam van de fotograaf is daarbij niet zichtbaar en de juryleden zitten niet bij elkaar om te discussiëren over foto’s.

Indien 2 of 3 juryleden een stem geven voor een bepaalde foto dan krijgt deze foto een award.
Een jurylid ziet niet welke foto er een stem heeft gekregen van een ander jurylid
Een jurylid mag maximaal een stem geven aan 10% van de inzendingen.
Er is geen minimum voor het aantal stemmen per jurylid

 

 



Citlalli Rico

Candice C Cusic

Brian Callaway

 

 

 

 

 

 

 

juryleden history 

 

26e ronde 2020

Alison Bounce, Soven Amatya, Donatella Barbera 

 

25e ronde 2020

        Vincenzo ScardinaKatrin KullenbergXiang Qi

 

24e ronde 2020

Susana BarberaGabe McClintockHendra Lesmana

 

 23e ronde 2019

Franck Boutonnet, Jacklyn Greenberg, Mick Shah

 

22e ronde 2019

Ash Davenport, Giuseppe Genovese, Andra Dragan

 

 21e ronde 2019

Mathieu-Louis-Seize, Rossi Mechanezidis, Marlies Hartmann 

 

20e ronde 2018

Nat Wongsaroj, Ann Wen, Vincy Wang

 

19e ronde - 2018

 Dan O'day, Sean LeBlanc, Wellington Fugisse

 

18e ronde - 2018

 Anna Poole, Alessandro Avenali, Matthew Sowa

  

17e ronde - 2018

 Jordan VothMassimiliano MagliaccaRocio Vega

 

16e ronde - 2017

Heiko Schmidt, Donatella BarberaFroydis Geithus

 

15e ronde - 2017

Cafa Liu, Emin Kuliyev, Matt Lien 

 

14e ronde - 2017

Ken Pak, Tara Theilen, Jakob Granqvist 

 

13e ronde - 2017

Sam Hurd, Victor Hamke, William Lambelet 

 

12e ronde - 2017

Zalmy Berkowitz, Ed Peers, Vinny Labella

11e ronde - 2016

Adam Johnson, Alessandro Avenali, Todd Laffler

10e ronde - 2016

Tyler Wirken, Dennis Berti, Brett Butterstein

 

9e ronde - 2016

Citlali Rico, Daniel Aguilar, Candice C. Cusic

8e ronde - 2016

William Lambelet, Ana Paula Aguiar, Mike Gerrard

 

7e ronde - 2015

Hendra Lesmana, Andra Dragan, JVS

 

6e ronde - 2015

Jeff O'NealValerie HidalgoRafael Vaz

 

 5e ronde - 2015

Victor Lax, Erin Chrisman, Andrea Corsi

4e ronde - 2015

Marius Barbulescu, Samo Rovan, Erika Mann

3e ronde - 2014

Tyler wirken, Fer Juaristi, Susana Barbera 

2e ronde - 2014

Anna Kuperberg, Christine Meintjes, Wesley Nulens

1e ronde - 2014

Gerhard Nel, Lanny Mann, Franck Boutonnet